Siit võid leida!

Hakkame siis pihta!

Olen sündinud 1958. aastal Tallinnas teenistujate perekonnas. Olen abielus ja mul on kolm Neitsi-tähtkujus sündinud tütart, kes kõik on juba lõpetanud kooli.

Oma lapsepõlve veetsin Tallinnas Kopli linnaosas (esimesed 6 aastat) ja Mustamäel. Käisin viies erinevas koolis. Alustasin I ja lõpetasin II Keskkooliga (nüüdsed Gustav Adolfi Gümnaasium ja Reaalkool). Vahepeale jäid märksa suuremate numbritega koolid. 1981. aastal lõpetasin Tallinna Pedagoogilise Instituudi kehalise kasvatuse erialal. 10 aastat oma elust olen pühendanud (tipp)spordile - nimelt ujumisele, kus sai üht-teist ka korda saadetud. 4 aastat Eesti koondises, 5 kordne Eesti meister, paar Eesti rekordi parandust ja rida vähem tähtsaid tiitleid.

 

Olen isehakanud saarlane, kes on Saaremaal elanud alates 1981. aastast. Kogu selle aja olen töötanud koolis. Alguses kolm õppeaastat Tornimäe Põhikoolis direktorina ja kehalise kasvatuse õpetajana ning nüüd Leisi Keskkoolis majandus- ja informaatikaõpetajana. Viimasel erialal hakkasin olude sunnil tööle alates 1994. aastast, kuna koolis puudus erialasel tööl töötamise võimalus (kooli ujula tööks puudus raha) ning kooli arvutiklass seisis puutumatuna õpetaja puudumise tõttu. Seoses sellega hakkasin õppima Tartus Avatud Ülikoolis informaatika-õpetajaks, mille lõpetasin 1998. aasta kevadel (paberi sain sügisel). Kohakaasluse korras töötasin ühe aasta Kuressaare Gümnaasiumis arvutiõpetajana.
Alates 1999.aastast olen Leisi Keskkooli direktor.
2006. aastal omandasin Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduskonna riigiteaduste osakonnas magistrikraadi. Minu magistritöö teema oli "Vanemate sotsiaalse tausta mõju nende laste saavutustasemele ja haridustee valikule: Saaremaa gümnaasiumite põhjal" Kui tunned töö vastu huvi, siis siit saad: töö Wordi
dokumendina

 või selle pakitud variandi ja kaitsmisel kasutatud PowerPointi esitluse

Arvutite vastu olen hakanud huvi tundma tänu majandusõppele - Junior Achievement'i majandusõppe programmis on majandusmodelleerimis mängud, mis toimivad arvuti kaasabil. Kuna ma polnud enne arvutit kasutanud, tekkis vajadus selle kasutamine endale selgeks teha. Minu esimene arvuti oli (ta on ka praegu alles) 1981 a. valminud XT. Praegu kasutan paremaid kooli arvuteid. Kuna arvutivärk areneb kiiresti ja teadmised on veidi üle keskmise, siis õppida on veel palju.

Ühiskondlikke ülesandeid on ja oli mul ka! Nimelt olin aastatel 1997-99 Saaremaa Haridustöötajate Liidu esimees. Saaremaa Koolijuhtide Ühenduse esimees aastatel 2002-06 ja 2010-…, Leisi Vallavolikogu liige alates 2003
 

Ja nüüd näed mind 
kõrval oleval pildil.

See olen mina.

Oma arvamused võid saata minu postkasti.

Siit saad algusesse!

Kodulehekülg on loodud augustis 1997.a. ja viimati muudetud 01.aprillil 2010.
Loendur töötab alates 27.jaanuarist 2003.http://counter.ok.ee/counter.php3?ID=3e354017ecd78&stiil=1